Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług polegających na tworzeniu internetowych zaproszeń ślubnych w formie stron internetowych (zwanych dalej: "Usługami") za pośrednictwem serwisu LoveInvite.pl (zwanego dalej: "Serwisem") przez Usługodawcę.
Właścicielem Serwisu jest Paweł Klepacki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Paweł Klepacki z siedzibą w Szczecinie (adres do korespondencji: ul. Adama Mickiewicza 26B/2 70-386, Szczecin), NIP: 8522652906, REGON: 382145024 - zwany dalej "Usługodawcą".
Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają:
Konsument - osoba fizyczna zawierająca z Usługodawcą umowę w ramach Usług, której przedmiot nie jest związany bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
Usługodawca - Paweł Klepacki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Paweł Klepacki z siedzibą w Szczecinie, świadczący Usługi za pośrednictwem Serwisu.
Klient - każdy podmiot dokonujący zakupu Usług za pośrednictwem Serwisu.
Przedsiębiorca - osoba fizyczna, osoba prawna i jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną, wykonująca we własnym imieniu działalność gospodarczą, która korzysta z Serwisu.
Serwis - serwis internetowy prowadzony przez Usługodawcę pod adresem internetowym www.loveinvite.pl.
Umowa zawarta na odległość - umowa zawarta z Klientem w ramach zorganizowanego systemu zawierania umów na odległość (za pośrednictwem Serwisu), bez jednoczesnej fizycznej obecności stron, z wyłącznym wykorzystaniem jednego lub większej liczby środków porozumiewania się na odległość do chwili zawarcia umowy włącznie.
Zamówienie - oświadczenie woli Klienta składane za pomocą Formularza Zamówienia i zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy Sprzedaży Usług z Usługodawcą.
Formularz zamówienia - interaktywny formularz dostępny w Serwisie umożliwiający złożenie Zamówienia, w szczególności poprzez wybór Usług oraz określenie warunków Umowy Sprzedaży Usług, w tym sposobu płatności.
Formularz treści - formularz obowiązkowy do uzupełnienia przez Klienta po zakupie Usługi za pośrednictwem Serwisu, dostępny po opłaceniu Usługi.
Usługa - dostępna w Serwisie usługa będąca przedmiotem Umowy Sprzedaży między Klientem a Usługodawcą dotycząca utworzenia Strony Internetowej dla Klienta zgodnie z niniejszym regulaminem.
Umowa Sprzedaży - umowa sprzedaży Usługi zawierana albo zawarta między Klientem a Usługodawcą za pośrednictwem Serwisu.
Strona Internetowa - zbiór elementów tworzących jednolitą całość wyświetlaną za pomocą przeglądarki internetowej pod indywidualnym adresem elektronicznym w domenie loveinvite.pl w formie treści i obrazu utworzonego na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta.
Adres Usługodawcy: ul. Adama Mickiewicza 26B/2, 70-386 Szczecin
Adres e-mail Usługodawcy: admin@loveinvite.pl
Klient może porozumiewać się z Usługodawcą za pośrednictwem adresów podanych w niniejszym paragrafie.
Do korzystania z Serwisu, w tym przeglądania oferty Serwisu oraz składania Zamówień na Usługi, niezbędne są:
Urządzenie końcowe z dostępem do sieci Internet i przeglądarką internetową.
Aktywne konto poczty elektronicznej (e-mail).
Włączona obsługa plików cookies.
Usługodawca w najszerszym dopuszczalnym przez prawo zakresie nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia, w tym przerwy w funkcjonowaniu Serwisu spowodowane siłą wyższą, niedozwolonym działaniem osób trzecich lub niekompatybilnością Serwisu z infrastrukturą techniczną Klienta.
Przeglądanie oferty Serwisu nie wymaga rejestracji. Składanie zamówień przez Klienta na Usługi znajdujące się w asortymencie Serwisu możliwe jest bezpośrednio poprzez Formularz zamówienia.
Ceny podane w Serwisie są podane w polskich złotych i są kwotami brutto (zawierają podatek VAT).
W celu złożenia Zamówienia należy:
Wybrać Usługę będącą przedmiotem Zamówienia, a następnie kliknąć przycisk "Wybierz ten pakiet" (lub równoznaczny).
Wypełnić Formularz kontaktowy dostępny na stronie, podając niezbędne dane kontaktowe oraz informacje dotyczące wybranej Usługi.
Po otrzymaniu formularza, Usługodawca skontaktuje się z Klientem drogą mailową lub telefoniczną w celu potwierdzenia szczegółów zamówienia.
Po ustaleniu wszystkich szczegółów, Usługodawca prześle Klientowi dane do przelewu bankowego wraz z podsumowaniem zamówienia.
Klient dokonuje płatności przelewem na wskazane konto bankowe Usługodawcy. Zawarcie umowy następuje po zaksięgowaniu wpłaty.
Po zaksięgowaniu wpłaty, Usługodawca potwierdza przyjęcie zamówienia do realizacji drogą mailową oraz udostępnia Klientowi Formularz treści do wypełnienia.
Klient może skorzystać z następujących metod płatności:
Szczegółowe informacje na temat akceptowalnych metod płatności znajdują się na stronach Serwisu.
Zawarcie Umowy Sprzedaży między Klientem a Usługodawcą następuje po uprzednim złożeniu przez Klienta Zamówienia za pomocą Formularza zamówienia w Serwisie internetowym zgodnie z pkt. 6 niniejszego regulaminu oraz opłaceniu wyżej opisanego Zamówienia.
Po złożeniu Zamówienia Usługodawca niezwłocznie potwierdza jego otrzymanie oraz jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji. Potwierdzenie otrzymania Zamówienia i jego przyjęcie do realizacji następuje poprzez przesłanie przez Usługodawcę Klientowi stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta. Z chwilą otrzymania przez Klienta powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między Klientem a Usługodawcą.
Następnie Klient zobowiązany jest do wypełnienia Formularza treści, na podstawie którego Usługodawca przygotowuje Stronę Internetową.
Termin realizacji Usługi zaczyna biec od momentu przesłania przez Klienta kompletu informacji niezbędnych do realizacji Usługi (wypełnienia Formularza treści) oraz potwierdzenia ich otrzymania przez Usługodawcę wiadomością email.
Czas realizacji Usługi zależy od wybranego pakietu i złożoności projektu. W przypadku standardowej strony ślubnej, Usługodawca zobowiązuje się dostarczyć Usługę w terminie do 14 dni od momentu dostarczenia przez Klienta wszystkich potrzebnych materiałów oraz potwierdzenia ich otrzymania przez Usługodawcę.
Usługodawca zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji w przypadku nieprzewidzianych okoliczności do maksymalnie 31 dni, o czym poinformuje Klienta drogą mailową.
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Konsument co do zasady może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny.
Ze względu na charakter świadczonych usług, prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do Umowy:
Usługi świadczone przez Usługodawcę polegają na tworzeniu spersonalizowanych stron internetowych według szczegółowych wytycznych i preferencji Klienta. Strony te są projektowane indywidualnie, z uwzględnieniem preferencji estetycznych, harmonogramu uroczystości, lokalizacji i innych szczegółów dostarczonych przez Klienta. W związku z tym, usługi te kwalifikują się jako świadczenia nieprefabrykowane, tworzone według specyfikacji Klienta i służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
Klient, dokonując zakupu usługi, przyjmuje do wiadomości i akceptuje fakt, że ze względu na indywidualny charakter usługi, po rozpoczęciu jej realizacji (tj. po dostarczeniu przez Klienta materiałów i specyfikacji niezbędnych do wykonania strony), prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta.
Odstąpienie od umowy jest możliwe wyłącznie przed rozpoczęciem realizacji usługi, tj. przed zatwierdzeniem przez Usługodawcę wypełnionego Formularza treści dostarczonego przez Klienta.
W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy:
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być wysłane za pomocą poczty elektronicznej na adres: admin@loveinvite.pl lub tradycyjnej poczty na adres wskazany w pkt. 3.1 niniejszego Regulaminu.
Usługodawca zobowiązuje się do utrzymania Strony Internetowej przez okres jednego miesiąca po dacie ślubu wskazanej przez Klienta w Formularzu treści w przypadku pakietu "Pierwsze Zakochanie" oraz przez okres trzech miesięcy w przypadku pakietu "Ślubna Harmonia".
Po zakończeniu okresu aktywności, o którym mowa w pkt. 10.1, strona przestanie być dostępna online dla gości Klienta. Ze względu na charakter technologii wykorzystywanych do tworzenia stron, Usługodawca nie ma możliwości dostarczenia Klientowi strony w formie plików źródłowych. Na życzenie Klienta, Usługodawca może przygotować zrzut ekranu strony w formie pliku PDF, jako pamiątkę.
Klient ma możliwość przedłużenia okresu utrzymania Strony Internetowej za dodatkową opłatą indywidualnie ustalaną przez Usługodawcę.
Pakiet "Zapowiedź" (Save The Date)
Pakiet "Pierwsze Zakochanie"
Pakiet "Ślubna Harmonia"
Moduły dodatkowe (planowane)
Po ich opracowaniu, Klienci będą mieli możliwość dokupienia dodatkowych modułów:
Usługodawca zastrzega sobie prawo do aktualizacji i modyfikacji dostępnych pakietów oraz funkcjonalności. Informacje o aktualnej ofercie są dostępne na stronie Serwisu.
Funkcje oznaczone jako "planowane" są w fazie rozwoju i mogą być niedostępne w momencie zamówienia. Usługodawca nie określa konkretnych terminów ich wdrożenia.
Klient przed dokonaniem płatności otrzyma informację o dostępnych funkcjonalnościach w danym momencie.
Panel Zarządzania Gośćmi to funkcjonalność planowana do wdrożenia w przyszłości, dostępna dla klientów korzystających z pakietu "Ślubna Harmonia".
W ramach Panelu Zarządzania Gośćmi, Klient będzie miał dostęp do następujących funkcji:
Usługodawca nie gwarantuje terminu wdrożenia Panelu Zarządzania Gośćmi i zastrzega sobie prawo do modyfikacji planowanych funkcjonalności przed ich wdrożeniem.
Po wdrożeniu Panelu Zarządzania Gośćmi, do korzystania z niego będą miały zastosowanie postanowienia niniejszego Regulaminu oraz ewentualne dodatkowe warunki, o których Klienci zostaną poinformowani.
Klient ma prawo do wprowadzania zmian w treści Strony Internetowej w trakcie realizacji Usługi, przed jej finalnym wdrożeniem. Zmiany te powinny być zgłaszane Usługodawcy w formie elektronicznej.
Po wdrożeniu Strony Internetowej, Usługodawca umożliwia wprowadzanie bezpłatnych zmian w treści strony w przypadku zmiany kluczowych informacji (jak zmiana miejsca ceremonii lub wesela, zmiana daty).
Inne zmiany po wdrożeniu Strony Internetowej mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, których wysokość zostanie ustalona indywidualnie i przedstawiona Klientowi przed wprowadzeniem zmian.
Usługodawca zastrzega sobie prawo do odmowy wprowadzenia zmian, które znacząco odbiegają od pierwotnego zakresu Usługi lub wymagają kompletnej przebudowy Strony Internetowej.
Usługodawca zastrzega sobie również prawo do odmowy wprowadzenia zmian wedle własnego uznania, w szczególności takich, które naruszałyby prawo lub dobre obyczaje, lub mogłyby pogorszyć jakość czy obraz pracy Usługodawcy według jego własnej oceny. Decyzja Usługodawcy w tym zakresie jest ostateczna.
W ramach wybranych pakietów, Usługodawca dostarcza kod QR prowadzący do Strony Internetowej, który może być wykorzystany przez Klienta na tradycyjnych zaproszeniach ślubnych.
Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne związane z odczytem kodu QR wynikające z jakości druku zaproszeń, użytych materiałów lub innych czynników leżących po stronie Klienta lub podmiotów trzecich.
Kod QR pozostaje aktywny przez okres utrzymania Strony Internetowej określony w pkt. 10.1.
Usługodawca oferuje możliwość zabezpieczenia Strony Internetowej hasłem, dzięki czemu dostęp do treści będą mieli tylko zaproszeni Goście.
Zabezpieczenie hasłem jest opcjonalne i może być aktywowane na życzenie Klienta w ramach wszystkich oferowanych pakietów.
Dostęp do zabezpieczonej strony może odbywać się na dwa sposoby:
Klient jest odpowiedzialny za dystrybucję hasła lub kodów QR wśród zaproszonych Gości.
Usługodawca zapewnia, że mechanizm zabezpieczenia jest bezpieczny i chroni przed niepowołanym dostępem do treści przez osoby trzecie.
Wszelkie prawa własności intelektualnej do Serwisu, w tym do jego elementów graficznych, logotypów, układu, treści oraz innych elementów są zastrzeżone na rzecz Usługodawcy.
Klient, przekazując materiały niezbędne do realizacji Usługi (zdjęcia, teksty itp.), oświadcza, że posiada do nich pełne prawa autorskie lub zgodę na ich wykorzystanie.
Klient ponosi pełną odpowiedzialność za treści i materiały przekazywane Usługodawcy do umieszczenia na Stronie Internetowej, w tym za wszelkie roszczenia osób trzecich związane z naruszeniem praw autorskich do tych materiałów.
Zabronione jest dostarczanie przez Klienta treści o charakterze bezprawnym, obraźliwym, naruszającym dobra osobiste osób trzecich lub ogólnie przyjęte normy społeczne.
Usługodawca zastrzega sobie prawo do odmowy umieszczenia lub usunięcia treści, które uzna za niewłaściwe lub niezgodne z prawem, o czym poinformuje Klienta.
W przypadku otrzymania urzędowego zawiadomienia o bezprawnym charakterze treści przechowywanych na Stronie Internetowej, Usługodawca niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych treści, o czym poinformuje Klienta.
Po wykonaniu Usługi i dostarczeniu Strony Internetowej, Klient uzyskuje prawo do korzystania z niej zgodnie z jej przeznaczeniem przez okres określony w pkt. 10.1.
Klient nie ma prawa do modyfikacji kodu Strony Internetowej, usuwania zabezpieczeń czy oznaczeń autorskich Usługodawcy.
Usługodawca jest obowiązany dostarczyć Klientowi usługę wolną od wad.
W przypadku wystąpienia wady zakupionej Usługi, Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym.
Reklamację należy zgłosić drogą elektroniczną na adres admin@loveinvite.pl lub pisemnie na adres Usługodawcy.
Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą usługi.
Usługodawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.
W przypadku niewykonania Usługi w terminie określonym w pkt. 8.5. z winy Usługodawcy, Klient ma prawo:
W przypadku wykonania Usługi w sposób niezgodny z zamówieniem lub z wadami, Klient ma prawo:
Zwrot płatności następuje przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został użyty przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie.
Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem Serwisu jest Usługodawca.
Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Serwisu zbierane są w celu realizacji Umowy Sprzedaży, a jeżeli Klient wyrazi na to zgodę - także w celu marketingowym.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności dostępnej na stronie Serwisu.
Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.
W zakresie przetwarzania danych osobowych Gości Klienta:
Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za:
Usługodawca nie odpowiada za brak dostępu do Strony Internetowej spowodowany czynnikami leżącymi po stronie osób trzecich (dostawcy hostingu, problemy z siecią Internet itp.).
W przypadku wystąpienia problemów technicznych z winy Usługodawcy, zobowiązuje się on do ich usunięcia w terminie 3 dni roboczych od zgłoszenia przez Klienta.
Żadna ze stron nie będzie odpowiedzialna za niewykonanie lub nienależyte wykonanie swoich zobowiązań wynikających z Umowy Sprzedaży spowodowane przez siłę wyższą.
Za siłę wyższą uznaje się zdarzenia zewnętrzne, niezależne od stron, niemożliwe do przewidzenia i do zapobieżenia, w szczególności: wojny, zamieszki, pożary, powodzie, epidemie, ataki terrorystyczne, przerwy w dostawie energii elektrycznej, awarie sieci telekomunikacyjnych lub serwerów.
Strona dotknięta działaniem siły wyższej zobowiązana jest niezwłocznie powiadomić drugą stronę o jej wystąpieniu i przewidywanym czasie trwania.
Umowy zawierane poprzez Serwis zawierane są w języku polskim.
Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym czasie. Zmiany mogą być wprowadzane w szczególności w przypadku: zmiany przepisów prawa, zmiany sposobów płatności i dostawy, zmiany zakresu świadczonych usług, wprowadzenia nowych funkcjonalności Serwisu, oraz w innych uzasadnionych przypadkach wymagających aktualizacji Regulaminu. Zmiany w Regulaminie wchodzą w życie z dniem ich opublikowania na stronie Serwisu. Zmiany w Regulaminie nie wpływają na zamówienia złożone przed ich wprowadzeniem.
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności: Kodeksu cywilnego; ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną; ustawy o prawach konsumenta, ustawy o ochronie danych osobowych.
Klient ma prawo skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym celu może złożyć skargę za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Wszelkie spory wynikłe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą przez sąd właściwy miejscowo dla siedziby Usługodawcy, z zastrzeżeniem, że w przypadku sporów z Konsumentami właściwość sądu określana jest zgodnie z przepisami prawa.
Usługodawca zastrzega sobie prawo do wykorzystywania Stron Internetowych przygotowanych dla Klientów w celach marketingowych, w szczególności do zamieszczania ich fragmentów lub screenshotów w portfolio, o ile Klient nie wyrazi sprzeciwu.
Niniejszy Regulamin został sporządzony zgodnie z przepisami prawa polskiego, w szczególności z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Kodeksu cywilnego.
Wydrukowanie, zapisanie lub pobranie niniejszego Regulaminu na nośnik jest możliwe za pomocą funkcji przeglądarki internetowej.
Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2025 roku.